Новости Запорожья и в Украине

3 Май 2017

Комментарии

0
 Май 3, 2017
 0

Категория Общество

Напередодні травневі свята, які принесуть радість та позитивні емоції від спілкування з близькими та друзями. Більшість захоче провести ці дні на природі та вирушить на пікніки.

Однак слід нагадати, що зони відпочинку будуть патрулюватися поліцейськими та працівниками ДСНС України, які незважаючи на святкові дні будуть нести службу та будуть наглядати за безпекою. Нагадаємо: згідно з правилами пожежної безпеки, багаття дозволено розводити в спеціально відведених для цього місцях та зонах відпочинку. На яких облаштовані: мангали, столи, лавки, навіси щоб можна було перечекати дощ, дитячі ці місця майданчики забезпечені первинними засобами пожежогасіння (вогнегасник, пісок, відра, лопати…).

Отже, щоб наслідки пожежі нікому не затьмарили святкування, пам’ятайте, що лісова екосистема живе власним життям, у якому існують свої правила, не знати їх не можна. Прийшовши до неї, не задавай природі шкоди.

Пам’ятайте: розвівши вогнище на мангалі, подивись, куди летять іскри. Збираючись додому, всі залишки вогнища залийте водою. Не кидайте не загашені сірники та цигарки, не дозволяйте дітям гратися з вогнем.

При виявлені пожежі – негайно дзвонити  «101» — повідомляє заступник начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Запорізького міськрайонного  управління  ГУ ДСНС у Запорізькій області підполковник  служби  цивільного  захисту Олександр Степаненко.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)