5 травня у відокремленому підрозділі «Дніпровська електроенергетична система ДП НЕК Укренерго» відбулося планове змагання відділень добровільних пожежних дружин (ДПД).

Основною метою навчально-тренувального заходу було відпрацювання процедури виклику пожежних підрозділів ДСНС й навичок гасіння пожежі наявними засобами. Разом з тим дуже важливими були й інші моменти – підвищення теоретичної підготовки членів ДПД (зокрема, знання «Табелю обов’язків членів ДПД», вимог до експлуатації засобів пожежогасіння тощо), психологічна підготовка до боротьби з вогнем, відпрацювання питань техніки безпеки.

В суддівській комісії брали участь: представники підприємств та фахівці ЗМУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Змагання проходили у вигляді естафети, що включала в себе чотири етапи, а саме: повідомлення на пункт зв’язку частини про пожежу, одягання бойового одягу, гасіння полум’я за допомогою вогнегасника, розгортання рукавів з приєднуванням до магістральної лінії та влучення у мішені.

За результатами змагань, перше місце посіла команда складського господарства «СМТО». Всі учасники показали знання, вміння та командну роботу при проведенні естафети.