ПрокуратураЗа сприяння прокуратури Пенсійному фонду відшкодовано близько 700 тисяч гривень 

За результатами перевірок дотримання вимог законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне та соціальне страхування органами прокуратури м. Запоріжжя внесено 29 документів реагування, до відповідальності притягнуто 17 посадовців органу контролю, відшкодовано майже 700 тисяч гривень. Минулого року прокуратура повернула більш ніж 6,5 мільйонів гривень заборгованості перед Пенсійним фондом України.

Перевірки показали, що типовими порушеннями в цій сфері є перевищення строків надання інформації про доходи боржників, несвоєчасна передача вимог про погашення заборгованості до боржників та виконавчої служби. Приміром, посадовці одного з районних управлінь пенсійного фонду м. Запоріжжя  три місяці зволікали з направленням вимог на примусове стягнення недоїмки з приватного підприємства.

Чимало недоліків було виявлено і в роботі Державної виконавчої служби. Встановлені порушення строків здійснення виконавчих дій, відсутність арештів майна і прибуткових рахунків боржників, тощо. За фактами неналежного виконання службових обов’язків до дисциплінарної відповідальності притягнуто 6 посадових осіб виконавчої служби.

Прес-служба прокуратури м.Запоріжжя