1331027556_prokuratura-znak-1Судом задоволено позов прокуратури м.Запоріжжя про визнання права на страхові виплати інваліда, ветерана Великої Вітчизняної війни.

Перевіркою встановлено, що Фонд соцстраху, у зв’язку з неможливістю чоловіка надати повний перелік документів щодо ступеня втрати професійної працездатності, відмовив йому в передбаченій законом допомозі – заміні ортопедично-протезних виробів та здійсненні соціальних виплат.

З метою поновити права інваліда, який практично втратив фізичну здатність пересуватись, прокуратура м.Запоріжжя ініціювала позов до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Запоріжжя.

Поряд з цим, для вирішення питання щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації заявника, прокуратурою міста організовано і забезпечено проходження інвалідом медико-соціальної  експертної комісії, за результатами якої чоловік отримав індивідуальну програму реабілітації, а також необхідні документи щодо ступеня втрати професійної працездатності.

Наразі права інваліда поновлені, його потреби у вільному пересуванні задоволені.

Загалом, за минулий рік органами прокуратури м.Запоріжжя вирішено понад 5000 звернень громадян, з яких 133 задоволених. Серед них звернення з питань виплати зарплати та соціальних виплат, поновлення і захисту прав та інтересів дітей, представництва в судах тощо.

Прес-служба прокуратури м.Запоріжжя