Купуючи одяг для своєї дитини, батьки зобов’язані, в першу чергу, подбати про вибір якісних і безпечних для малюка виробів. Часто при покупці ми навіть не цікавимося наявністю сертифіката якості, а орієнтуємося тільки на зовнішню привабливість речі і склад тканини. Цього недостатньо. Здоров’я дитини для будь-якої мами завжди стоїть на першому місці. Але багато хто вважає, що сертифікований брендовий одяг занадто дорогий і недоступний за ціною сім’ї з середнім рівнем доходів. Цю думка можна вважати помилковою.

odezhda-dlia-detejЕкономія на здоров’ї та безпеці дитини недопустима. Купівля якісного фірмового одягу в спеціалізованих магазинах чи на сайтах виробників вбереже здоров’я Вашого малюка від негативного впливу хімікатів (фарб та інших шкідливих речовин), які часто містяться в дешевих дитячих товарах, що продаються на ринках і не відповідають прийнятим стандартам якості. Переймаючись питанням, як вибрати брендовий дитячий одяг, зверніть увагу на дошку оголошень сайту Клубок. В одному місці зібрані пропозиції від найвідоміших брендів: Adidas і Gloria Jeans, Carters і Disney, Marks & Spencer, Chicco, George, Sela, Zara і десятки інших.

Прилавки сучасних магазинів і ринків буквально завалені найрізноманітнішою продукцією для дітей. Батькам, що здійснюють покупки, доводиться самостійно виступати в ролі експертів та оцінювати якість швів, строчок, фарби, тканини і так далі. Занадто яскраве забарвлення часто свідчить про те, що фарба недостатньо закріплена. Будь-який сторонній хімічний запах — привід негайно відмовитися від покупки. Вибір одягу для новонародженого взагалі вимагає абсолютно особливого підходу. Наприклад, всі строчки повинні бути прошиті виключно натуральними нитками, а контакт дитячої шкіри з синтетикою просто не допустимо. Співвідношення товщини матеріалу до товщині шва повинна складати 1,45. Погодьтеся, визначити відповідність виробу цій нормі на око просто неможливо.

Брендовий одяг сьогодні можна купити за цілком доступними цінами. А якщо врахувати той факт, що практично всі виробники в умовах жорсткої конкуренції прагнуть залучити покупців різноманітними акціями і розпродажами, в кінцевому підсумку у покупців з’являються чудові можливості для придбання економічно вигідних, якісних речей. Не кажучи вже про те, що термін служби брендового одягу незрівнянно вищеі дешевих ринкових варіантів, а його зовнішній вигляд зберігається набагато краще після численних прань. Відповідь на питання — який купити брендовий дитячий одяг, залежатиме тільки від Вашого індивідуального смаку. Адже представлені споживчої аудиторії колекції дитячого одягу включають всілякі стилі — від класики до гламуру.

Одягаючи своїх дітей модно і стильно, важливо зберігати впевненість у безпеці тканин і фарб для зростаючого організму, у відсутності можливості алергічних реакцій, в надійності кріплень елементів декору і відповідності всіх інших параметрів прийнятим нормативам якості.