В Запоріжжі відбудеться 5-й Міжнародний ФестивальВ суботу, 27 вересня, в запорізькому Палаці Культури «Орбіта» відбудеться справжнє яскраве свято для всієї родини — 5й Міжнародний Фестиваль Мистецтв, Науки та Культури «Файнокрай».

З 12:00 на всіх мешканців та гостей Запоріжжя в фойє ПК очікуватимуть національна виставка малюнків «Краса та розум України», безкоштовні захоплюючі творчі й освітні майстер-класи від Лабораторії креативних експериментів «Весела Наука», дегустації фруктових вітамінів й акція на підтримку поранених бійців та хлопців на передовій — «Польова пошта» (створення та надсилання вітальних листів, книжок, малюнків та листівок, а також збір та передача теплих шкарпеток, перчаток і шапок).
О 13:00 у великій концертній залі «Орбіти» розпочнеться святковий концерт талантів від творчих дитячо-юнацьких колективів з усіх куточків України, міжнародних чемпіонів з сучасних танців та солістки Національної опери України — Олени Гончарук.
Вхід на виставки, майстер-класи та концерт — вільні та безкоштовні

Організатор проекту — Молодіжна Організація «Наше щасливе життя» за сприяння Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Служби у справах дітей та Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.