Сьогодні, 11 серпня, о 15.00 біля Запорізького дубу на Верхній Хортиці мандрівники об’єднають землі з 7 областей країни та з 7 затоплених козацьких січей. Ґрунт, який зібрали дві групи учасників пішої та річкової експедицій вкладуть в Курган єдності та миру на Хортиці. Подію учасники з різних міст України присвятили ювілею незалежності держави.

Аби дістатися кургану команда всеукраїнської пішої експедиції з 3 чоловіків подолала 1100 кілометрів уздовж річки Дніпро за 55 днів. На кожній із зупинок в 7 областях країни спортивні туристи збирали землю. Завтра шлях мандрівників проходитиме через Запоріжжя.

Днями з експедиції Дніпром повернулися два катамарани із 5 матросами, які пройшли шлях по всіх затоплених козацьких січах та взяли проби ґрунту з дна, де раніше стояли Томаковська, Микитинська, Чертомликська, Базавлуцька, Нова, Кам,янецька та Лежківська Січі. Почався похід від фортеці Кодак, морським вовкам вдалося дійти по воді до фортеці Кінбурн. Проби ґрунту привезли в Запоріжжя.

Мандрівники зустрінуться біля кургану, де й відбудеться урочиста зустріч українських земель. Запоріжжя обрали не випадково, адже вважають о.Хортицю історичною столицею та душею країни.

Дякуємо за Ваш інформаційний внесок в розвиток України.

З пов. PR-адміністрація фестивалю «Запорізький СПАС»