Новости Запорожья и в Украине

Кастинг на 6 національний конкурс краси 2015

20 Март 2015

Комментарии

0
 Март 20, 2015
 0

Категория Красота

Шановні оцінювачі краси! Для вас є гаряча новина на яку чекала вся Україна! Відбувся 10 березня 2015 року, кастинг Міс Принцеса України 2015. В ньому прийняла участь 100 найчарівніших і найвродливіших дівчат України, кожна представляла свій мальовничий край, розповідала про себе, свої захоплення, місце навчання, та як надалі прославлятиме перлину Україну. Наші красуні, зробили вихід в: футболках з логотипом конкурсу, сукнях та купальниках. Боротьба була жорсткою та напруженою, але найкращі з кращих здобули перемогу.

Після цього був маленький відпочинок в вигляді фуршету, де пригощали красунь смачними солодощами,фруктами, канапками, та гарячими напоями.

Головою жюрі був, генеральний продюсер конкурс Олександр Главацький, він привітав дівчат та їхні родини з весною та зі святом краси та жіночності, побажав миру та благополуччя, також сказав, що ми підтримуємо нашого президента, молимося за нього, і також разом з ним боремося за мирне небо над головою і процвітання нашої неньки України, ще побажав йому та його родині безцінного божого дару здоров’я, божої благодаті в усіх справах та «многії літа благії літа». Потім, голосно тричі крикнув Слава Україні. Потім під дзвін келихів з шампанським дівчата також в унісон підтримали Україну цим гаслом.

Запрошена на кастинг, була співачка Рената Штіфель, яка була членом журі та оцінювала вроду наших дівчат і обирала пів фіналісток! Також почесним членом журі запросили відомого діджея України DJ TINA, яка також приймала активну участь у відборі конкурсанток. Олександр Главацький, як справжній патріот України, запросив заспівати дівчат гімн нашої держави, разом з Ренатою,красуні заспівали гімн та підняла прапор України, це вражаюче дійство проходило на вулиці славетного міста Києва, прохожі зупинялися і захоплювалися цим видовищем, плескали в долоні і підспівували їм. А організатор конкурс Олександр Главацький, дивлячись на цю красу та палку любов до України, стояв зі сльозами на очах і трепетом в душі та в серці. Тож бачите Краса єднає світ, а ми за мир та єдину Україну, як говорить Олександр Главацький!

Переможницями в кастингу стали красуні під такими номерами: 1, 2, 4, 6, 7, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 32, 36, 40, 41, 42, 44, 46, 52, 55, 58, 60, 62, 63, 64. Ми щиро вітаємо переможниць, та запрошуємо їх до півфіналу, який відбудеться 6 червня в м. Київ.

Також хочемо повідомити Вам, що ми будемо проводити додатковий кастинг, який відбудеться в м. Київ 29 квітня о 14:00, щоб добрати ще красунь до півфіналу, тож не втрачайте свій шанс та надсилайте анкети та фото на емейл: princesa2015@ukr.net і можливо саме Ви здобудете перемогу! Також запрошуємо тих красунь, що пройшли кастинг по фото, але не змогли потрапити на кастинг 10 березня, не втрачайте свій шанс. Хай Вам щастить!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)