Співробітники ЗМУ ГУ ДСНС у Запорізькій області та Департаменту освіти підбили підсумки дитячого конкурсу малюнків присвяченого Дню вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

З метою формування у дітей громадської позиції та світогляду, а також присвячувалось Дню вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції на протязі березня в м. Запоріжжя та Запорізькому районі серед учнів ЗОШ було проведено конкурс малюнків на тему: «Мирний атом у долонях людини».

На малюнках, які зроблені дитячими руками, рятівники можуть побачити роботу ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, життя та побут ліквідаторів після аварії та інші катастрофи, пов’язані з радіаційним забрудненням.

У конкурсі прийняло участь 756 дітей різного віку. Журі під головуванням заступника начальника відділу Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС Олександра Степаненка визначило три кращих дитячих малюнки.

  1. місце: Спутник Валерія (ЗОШ с.Лежино).
  2. місце: Благоразумна Олександра, Гімназія №93 (Шевченківський р-он ).
  3. місце: Йолоп Анастасія, ЗОШ №1 (Жовтневий р-он).

Всі переможці конкурсу «Мирний атом у долонях людини» отримають грамоти-відзнаки.

Організатори конкурсу закликають молодь і в майбутньому приймати участь у подібних конкурсах, таким чином розвивати свою художню майстерність та виховувати культуру безпеки.