За законом України всі процедури купівлі та продажу деревини проводяться за допомогою аукціону. Торги реалізуються за допомогою спеціальної системи «Прозоро». Вхід та реєстрація на ній забезпечуються за рахунок створення особистого кабінету на ліцензованому майданчику. Це дає можливість для отримання великої кількості позитивних моментів та особливостей.

У чому полягають особливості проведення торгів

Як купувати товари на електронних торгахДеревина черешні часто використовується для створення меблів чи елементів інтер’єру. Вона має стійкість до різних негативних проявів, а також її порода має приємне забарвлення. Тому цей вид дерева є найчастішим учасником торгів.

Раніше договори на купівлю дерева укладалися за стандартною схемою. У ній брали участь велика кількість перекупів, які потім продавали породу за завищеною ціною. Також були відкати за угоду і повним ходом розвивалися корупційні схеми. Усе це значно ускладнювало процес закупівель. Додатково існували проблеми з відстеження процесу торгівлі державними органами. Це призводило до того, що був великий потік контрабанди за кордон.

Завдяки системі електронних торгів деревину черешні можна придбати безперешкодно за максимально комфортну вартість. Вона регулюється на державному рівні та забезпечує виключення її підвищення.

Сам процес торгів за деревину здійснюється за допомогою аукціону. Учасники торгів призначають ціну від стартової та йдуть на підвищення. Переможцем стає той, чия підсумкова ціна буде вищою за інших.

Чому варто купувати деревину черешні на торгах

Оскільки черешня – це потрібний матеріал, вона користується великим попитом. Завдяки участі в аукціоні покупець може отримати велику кількість позитивних моментів:

  • угода є повністю прозорою, оскільки здійснюється на відкритому майданчику;
  • договір можна укласти без посередників, а безпосередньо із постачальником;
  • підсумкова ціна після аукціону буде нижчою, ніж вартість дерева на звичайному ринку;
  • покупець зможе підібрати найбільш вигідну для себе пропозицію;
  • одержання можливості для постійної закупівлі сировини у відповідального постачальника;
  • можливість участі в торгах раз на квартал, що забезпечує стабільність виробництва, збуту та торгівлі;
  • повне вилучення корупційних схем, оскільки на результат торгів не може вплинути держава чи сам постачальник;
  • система повністю автоматизована та обирає переможця самостійно;
  • можна налаштувати повідомлення з конкретними параметрами, тоді всі заявки про продаж деревини черешні будуть висвічуватись в особистому кабінеті;
  • наявність програми дозволить отримати можливість постійного спостереження за торами, і навіть здійснення участі у яких у будь-який момент.

Всі ці переваги надали можливість постачальнику та покупцям суттєво спростити процедуру укладання угоди. Постачальник може не витрачати час на пошук покупця, а покупець – відразу ознайомитися з пропозицією і прийняти його.

Дізнатися більше інформації про індекс УЕБ, а також про те, чому варто купувати деревину черешні на електронних торгах, можна за посиланням. Додатково можна отримати можливість реєстрації та верифікації на майданчику.