У вівторок, 26 травня, в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться презентація збірки найяскравіших творів національного Конкурсу патріотичного слова «Мрії, відгукніться!».

З майже півтори тисячі римованих та прозаїчних робіт, які надійшли на адресу Оргкомітету з січня по травень 2015 року, допущено до конкурсу було лишень 759 віршів і тільки 15 найяскравіших з них — лягли на сторінки збірки.

Загальний тираж цих книжечок після презентації буде розіслано по центральних бібліотеках міста й області, а також передано на передову бійцям запорізьких 55ї АртБригади і 37 батальйону.

Презентацію проводитимуть Організатори та запорізькі Судді конкурсу.

Запрошуємо журналістів, всіх охочих літераторів, творчих об’єднань

Початок заходу — о 14:00
Місце проведення — Обласна бібліотека для юнацтва (пр.Леніна 210, зуп. «Бульвар Шевченка»)
Вхід — вільний та безкоштовний

Національний конкурс патріотичного слова «Мрії, відгукніться!» проводився молодіжною організацією «Наше щасливе життя» (Олександр Кахай) та Запорізькою обласною бібліотекою для юнацтва за інформаційно-організаційної підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України, Запорізького обласного центру молоді, Творчих об’єднань «СтихіЯ» та «Літературна Середа Запоріжжя», Молодіжної організації «Небо без кордонів», Компанії «Caparol» та ТМ «Вітажуйки»