9 вересня 2015 року о 19.00 у Львівській обласній філармонії (вул. Чайковського, 7) відбудеться подія виняткової атмосферності та комунікації — Урочисте відкриття Львівського міжнародного літературного фестивалю в рамках 22. Міжнародного книжкового форуму видавців у Львові.

Вперше організатори запрошують бізнесменів, політиків та всіх охочих долучитися до ​відкриття найбільшої культурної події України і, як кажуть журналісти, найбільшого в світі українського книжкового ярмарку.

Гості вечора першими зможуть переглянути виставку книжок, представлених на конкурс “Найкраща книга форуму-2015” або ж долучитися до благодійної ініціативи. Але про благодійність — згодом.

Щасливці, що потраплять на відкриття, матимуть змогу послухати шанованих спікерів — Владику Бориса Ґудзяка, єпископа УГКЦ у Франції, країнах Бенілюксу та Швейцарії, Генрі Марша, британського нейрохірурга світового рівня, Ольгу Гнатюк, україністку, професора НаУКМА (Польща). Лейтмотивом їхніх надихаючих промов будуть терпимість, милосердя, культура.

Музичним “акордом” стане виступ академічного молодіжного симфонічного оркестру INSO-Lviv, саме вони перемогли на “Битві хорів” в Одесі, солістки Римського і Мадридського оперних театрів Софії Соловій, скрипаля-віртуоза Олександра Божика. Вестиме вечір вже традиційно Володимир Бєглов, якого ми знаємо по проекту The Ukrainians.

Крім того, будуть приємні несподіванки від “Форуму видавців” та команди Олександри Коваль.

Вартість квитка на “Відкриття Форуму” — 150 грн. До квитка безкоштовно докладатиметься VIP-перепустка на всі події 22. “Форуму видавців у Львові”.

Забронювати квиток та домовитися про доставку можна за номером  — 063 07 176 58 ​чи на емейл eretja@gmail.com​.

Можливим є також онлайн бронювання http://2event.com/events/311571