В останню суботу літа, 29 серпня, в Запорізькому центральному відпочинку «Дубовий Гай» знов відбудеться велике комплексне свято для всієї родини — Фестиваль щастя.

З 14:00 на головній парковій галявині на всіх мешканців і гостей міста очікуватимуть благодійний ярмарок і безкоштовні майстер-класи, тренінги та виставки, дегустації та боді-арт, конкурси та міхенді, буккросинг та зорбінг, ярмарок професій і квест.
Для тих, хто дбає про життя своє й оточуючих, Головне Управління ДержСлужби з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області в ігровій формі навчатиме надавати першу долікарську допомогу, гасити пожежі та попереджати вибухи.
Також, дорослі й діти зможуть долучитись до акції «Польова Пошта» — передати через волонтерів святкові листи та листівки українським бійцям на передову. Також, в рамках національної акції, на Фестивалі відкриється одноденний пункт прийому пластикових кришечок з подальшим виготовленням з них протезів для постраждалих АТО_шників.
А о 18:00 на головній сцені «Дубовки» розпочнеться Гала-Концерт відкритого міського конкурсу талантів «Голос Запоріжжя».
Вхід на Фестиваль щастя та концерт — вільний та безкоштовний.