16 травня в Запорізькому Палаці Культури «Орбіта» відбувся Гала-Концерт 6-го Міжнародного Фестивалю мистецтв, науки та культури «Файнокрай». У фіналі конкурсу талантів за звання кращих з найкращих юних вокалістів, танцюристів, акробатів й інструменталістів змагались поміж собою хлопці та дівчата з різних куточків України. Абсолютні ж переможці отримали можливість безкоштовно відпочити влітку в оздоровчих таборах.

faynokray-3Окрім змагань на сцені, також, в рамках заходу відбулася презентація двох поданих рекордів України — колективне виконання жестової пісні та найбільша селфі-карта України. В першому рекорді 40 чуючих дівчат і хлопців, які тільки місяць вивчають жестову мову, виконали руками патріотичну композицію «Моя чарівна Україна», а в другому — 1102 селфі- й юсі- світлин.

faynokray-2Солодкі подарунки конкурсантам і переможцям подарували карамельна майстерня «Веселі Карамелі» та Благодійний фонд «Патріот Запоріжжя».

Відбувся проект за інформаційно-організаційної підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України, Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації, Запорізького обласного центру молоді та Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва.

faynokray-1Організатор Файнокраю — Молодіжна організація «Наше щасливе життя» (Олександр Кахай).